WEŹ UDZIAŁ W PROGRAMIE

GŁOSUJ DLA SIEBIE!

Jeśli chcesz, aby Twoja szkoła zawalczyła o remont szkolnej toalety, zarejestruj ją w programie WZOROWA ŁAZIENKA, zagłosuj  i zachęć uczniów do tworzenia prac do galerii szkoły, które będą odzwierciedleniem hasła „Wzorowa łazienka”.

Każda szkoła może być zarejestrowana tylko raz. Program jest kierowany tylko do szkół podstawowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zakładasz pocztę (możesz kilka) e-mail na swoim kompie, tablecie, smartfonie wpisujesz adres w przeglądarce internetowej www.wzorowalazienka.pl.

Klikasz ZAGŁOSUJ- wpisujesz swojego e-maila, wybierasz województwo - mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Mokobody, szkoła Mokobody.

Otrzymujesz kod na pocztę, kopiujesz go i wklejasz w okienko głosowania, w ramkę "wpisz kod">>>głosuj, klikasz i juz....

Głosujemy do 30 listopada!!!                                 GŁOSUJ DLA SIEBIE!

Pamięjtajcie nie głosujemy na prace plastyczne!

Głosujemy na swoją szkołę oddając głos!

Programem w szkole opiekuje się p.Sławek

strona główna◄