RODO

Pedagog szkolny

Galeria - laureaci

Kolo Turystyczne

Sport w szkole

Nie spóźniamy się

Ulti Clocks content

 

2017-10-05

XVII Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół Rodziny Jana Pawła II

W dniach 3-4 października przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunami przebywali na XVII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Szkół Rodziny Jana Pawła II.  We wtorek modliliśmy się u stóp Matki Bożej, polecając Jej siebie i swoje rodziny oraz szczególnie pana Daniela, który uległ rano wypadkowi w drodze do pracy.

Zwiedzaliśmy także Jasną Górę. Uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim modląc się z przedstawicielami wielu szkół, którzy również w tym dniu przyjechali do Częstochowy.

W środę po śniadaniu wzięliśmy udział  we Mszy Świętej  na Jasnogórskich Błoniach. Przewodniczył Ks. Biskup Henryk Tomasik – opiekun Rodziny Szkół, w koncelebrze m.in. z naszym  ks. Łukaszem Krasuckim.

Na Pielgrzymkę przyjechało ponad 15 tysięcy uczniów z opiekunami. Wały Jasnogórskie otoczyło ok. 360 pocztów sztandarowych, wśród nich poczet naszej szkoły tj. Agata Krupa, Oliwia  Antoniak, Zuzia Paczuska, Julka Kalisz, Dawid Talacha i Bartek Andrzejczak.

główna strona