RODO

Pedagog szkolny

Galeria - laureaci

Kolo Turystyczne

Sport w szkole

Nie spóźniamy się

Ulti Clocks content

Zawody 13 wrzesień 2018

Lekka atletyka to królowa sportu, dzięki świetnemu  występowi Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Berlinie do uprawiania tej pięknej i trudnej dyscypliny garnie się coraz więcej młodzieży w całym kraju. Pierwsze kroki w kierunku pójścia w ślady Anity Włodarczyk, Konrada Bukowieckiego czy Justyny Święty zrobili uczniowie naszej szkoły. Klaudia Kamińska oraz Kacper Gałązka wystąpili w Reprezentacji Mazowsza U-12 podczas Ogólnopolskich Zawodów Nestle Cup w Warszawie. drużyna wojewódzka składała się z 8 osób( 4 dziewczyny+4 chłopców). Do punktacji ogólnej liczyła się suma wyników w wieloboju lekkoatletycznym składającym się z biegu na 60m, rzutu piłką lekarską, skoku w dal oraz wspólnej sztafety 8x200m. Reprezentacja Mazowsza z naszymi uczniami w składzie zdeklasowała pozostałe ekipy prowadząc od pierwszej do ostatniej konkurencji.

W rywalizacji indywidualnej U-14 piękny sukces osiągnął

Dawid Koryciński

zdobywając brązowy medal w rzucie piłeczką palantową-osiągnął rezultat 63m

Opiekun Kazimierz Zięcina

główna strona