RODO

Pedagog szkolny

Galeria - laureaci

Kolo Turystyczne

Sport w szkole

Nie spóźniamy się

Ulti Clocks content

 

Koncert zespołu Limbos

W tym roku, 16 listopada mieliśmy zaszczyt po raz kolejny gościć w naszej szkole Zespół muzyczny "Limbos". Tym razem motywem przewodnim występu była setna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Muzycy przygotowali dla nas utwory patriotyczne takie jak "Przybyli ułani pod okienko" czy motyw z Polskiego serialu "Czarne chmury". Dzieci oraz młodzież z naszej szkoły bawiły się jak zawsze doskonale. Śpiewali, klaskali oraz kołysali się w rytm zasłyszanych dźwięków muzyki. Na pożegnanie zespół przygotował dla nas niespodziankę w postaci hitu tegorocznego lata pt. "Początek"- nasi uczniowie byli zachwyceni. Z niecierpliwością więc czekamy na kolejny występ.