RODO

Pedagog szkolny

Galeria - laureaci

Kolo Turystyczne

Sport w szkole

Nie spóźniamy się

Ulti Clocks content

 

SZLACHETNA PACZKA W MOKOBODACH

8 grudnia 2018 odbył się pierwszy raz Finał Szlachetnej Paczki w miejscowości Mokobody.

9 wolontariuszy z Mokobód oraz Siedlec i okolicy zaangażowało się w pomoc mieszkańcom w wyniku której 19 rodzin z Gmin Mokobody i Suchożebry otrzymało świąteczne paczki od Darczyńców. Każda paczka była przygotowywana przez kilka do kilkudziesięciu osób prywatnych, szkół  oraz firm z województwa mazowieckiego. Wartość najdroższej paczki wyniosła około 10 000 zl.

W pomoc Paczce zaangażował się samorząd oraz wolontariat z Zespołu Oświatowego im. J. Pawła II w Mokobodach oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokobodach.

Szczególne podziękowania należą się Paniom Barbarze Branowskiej oraz Anicie Dydłow za przygotowanie poczęstunku, mieszkankom Mokobód za upieczenie ciast, firmie „Słodkie ciasteczka” Magdaleny Zielonki, Agnieszce Kesner, Izabeli Chojeckiej dyrektor Zespołu Oświatowego w Mokobodach za udostępnienie pomieszczeń szkoły, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Mokobodach oraz Zespołowi Oświatowemu w Niwiskach za współpracę.

Dziękujemy za zaangażowanie oraz otwarte serca naszym wspaniałym Darczyńcom, Przyjaciołom Paczki oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że paczki trafiły do potrzebujących.

Szlachetna Paczka