Bal karnawałowy 2019

Dnia 24 stycznia w naszej Szkole odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana dzieci młodsze i starsze starannie przygotowywały swoje stroje. W pierwszej kolejności bawiły się dzieci z klas młodszych, następnie młodzież z klas starszych. Tego dnia towarzyszył nam wszystkim doskonały humor. Podczas balu nie tylko tańczyliśmy, ale także braliśmy udział w różnych konkursach, w których do zdobycia były świetne nagrody.

Podczas zabaw z naszych twarzy nie znikał uśmiech. Po zakończonych konkursach ponownie do tańca porwały nas m. in. rytmy „Belgijki”.

Kiedy zabawa dobiegła końca musieliśmy się niestety pożegnać.

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursach i gratulujemy zwycięzcom. Pragniemy także bardzo gorąco PODZIĘKOWAĆ p. Markowi Sobeckiemu za doskonałą oprawę muzyczną.

Następny bal już za rok ;)