25 maja 2021

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu to święto obchodzone 2 kwietnia. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu.

Nasza szkoła również włączyła się w akcję, jako znak solidarności z osobami z autyzmem.  Z powodu zdalnego nauczania nie mieliśmy możliwości uczcić tego dnia w kwietniu. Uczniowie klasy 3b postanowili nadrobić zaległości, dlatego też 24 maja wszyscy ubraliśmy się na niebiesko- w końcu to Niebieski Dzień. Obejrzeliśmy przygotowaną przez Panie prezentacje oraz dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji na temat osób z autyzmem. Mamy nadzieję, że nie tylko uczniowie naszej klasy poszerzają wiedzę i tolerancję wobec osób dotkniętych różnymi zaburzeniami rozwoju.

Galeria

• Powiększ zdjęcie Na zdjęciu znajdują się dzieci i Nauczyciel z niebieskim kwiatem przyczepionym na piersi.

• Powiększ zdjęcie Dzieci siedzą w ławkach oglądając prezentację przedstawianą i omawianą przez Nauczyciela.